АРТ:0058 Категорія: Матраци
Ортопедичний Матрац Shine Iris / ІрисОртопедичний Матрац Shine Iris / ІрисОртопедичний Матрац Shine Iris / ІрисОртопедичний Матрац Shine Iris / Ірис

Подивіться наш віртуальний шоу-рум на каналі YouTube

Властивості

Ортопедичний Матрац Shine Iris / Ірис

Ціна:

Цей товар відсутній в наявності і зараз недоступний.

Оператор smartliving.com.ua

Допоможемо вибрати товар!

Вкажіть номер телефону і ми Вам зателефонуємо.

  Ортопедичний Матрац Shine Iris / Ірис

  ` Ціна:

  Поділитися цим

  Ортопедичний Матрац Shine Iris / Ірис

  Жорсткість у матраца Ірис не симетричні, тобто різна з двох сторін. Одна зі сторін матраца середньої жорсткості (3 бали з 5), а друга м'яка (2 бали з 5).

  Матрац ортопедичний IRIS складається з декількох шарів.

  Ортопедичне піна Oxigen Foam розташована з одного із зовнішніх сторін матраца, вона володіє мікромассажним ефектом. Це сприяє кращому циркулювання крові і розслабленню м'язів під час сну. Після неї розташований шар кокосової койри Coconut coir - це абсолютно екологічний матеріал, що складаються з волокон кокоса і призначений для додання жорсткості спального місця. Саме та сторона матраца, ближче до якої розташований шар кокосової койри, і є більш жорсткою. Слідом після кокоса знаходиться екологічний натуральний матеріал - піна Natural Foam. Це інноваційний природний матеріал, він абсолютно гігієнічний і нешкідливий для здоров'я людини. Це найбільш товстий шар матраца, він відповідає за правильний розподіл ваги і підстроювання матраца під контури тіла.

  З іншого, м'якою боку матраца, зовнішнім (близьким до тіла відпочиваючого) шаром є піна з ефектом пам'яті - Memory Foam. Вона підлаштовується під контури тіла в залежності від навантаження і температури, а потім, якщо людина повертається, відновлює свою форму не відразу, а з невеликою затримкою. Це створює ефект м'якості і невагомості, благотворно впливає на кровообіг і зняття м'язової напруги, тим самим забезпечуючи неперевершений анатомічний ефект. Чохол знімний з стрейч-жаккарда на блискавці, що дозволить без зусиль видалити з нього забруднення в разі необхідності, так само він прекрасно пропускає повітря. Матрац Iris - це 24 години насолоди ідеальним комфортом. Шар Oxigen Foam розумно розподіляє навантаження на різні зони тіла. Додатковою комфортності моделі додає практично невагома і дивно м'яка піна Memory Foam, яка здатна запам'ятовувати форму вашого тіла, забезпечуючи максимальний комфрт під час сну.

   

  Жорсткість: М'який / Середній

  Висота матраца: 20 см

  Навантаження на 1 спальне місце: до 150 кг

  Без пружин

  Чохол: Високоякісний стрейч-жаккард на блискавки, знімний чохол.

  Склад: Піна Oxigen Foam з масажним ефектом, Natural Foam (інноваційний екологічний м

  РЕКОМЕНДУЄМО ПОДИВИТИСЯ