АРТ:0057 Категорія: Матраци
Ортопедичний Матрац Shine Lilac / ЛилакОртопедичний Матрац Shine Lilac / ЛилакОртопедичний Матрац Shine Lilac / ЛилакОртопедичний Матрац Shine Lilac / Лилак

Подивіться наш віртуальний шоу-рум на каналі YouTube

Властивості

Ортопедичний Матрац Shine Lilac / Лилак

Ціна:

Цей товар відсутній в наявності і зараз недоступний.

Оператор smartliving.com.ua

Допоможемо вибрати товар!

Вкажіть номер телефону і ми Вам зателефонуємо.

  Ортопедичний Матрац Shine Lilac / Лилак

  ` Ціна:

  Поділитися цим

  Ортопедичний Матрац Shine Lilac / Лилак

  Жорсткість у матраца Лилак асиметрична, тобто різна з двох сторін. Одна зі сторін матраца середньої жорсткості (3 бали з 5), а друга вища за середню (3,5 бала з 5).

  Матрац ортопедичний Lilac складається з декількох шарів.

  Ортопедичне піна Oxigen Foam, яка розташована по обидва зовнішнім сторонам матраца, володіє мікромассажним ефектом. Це сприяє кращому циркулювання крові і розслабленню м'язів під час сну. Між двох шарів цієї піни спочатку знаходиться екологічний натуральний матеріал - піна Natural Foam. Це інноваційний природний матеріал, він абсолютно гігієнічний і нешкідливий для здоров'я людини. Після нього розташований шар кокосової койри Coconut coir - це абсолютно екологічний матеріал, що складаються з волокон кокоса і призначений для додання жорсткості спального місця. Саме та сторона матраца, ближче до якої розташований шар кокосової койри, і є більш жорсткою. Чохол знімний з стрейч-жаккарда на блискавці, що дозволить без зусиль видалити з нього забруднення в разі необхідності, так само він прекрасно пропускає повітря.

  Матрац Lilac - це ретельно підібрана наповнення, яке максимально втілить ваші мрії про здоровий і комфортний сон. Латексована піна Oxigen Foam в поєднанні з кокосовою койрою дозволяють зберегти природне положення тіла, підтримуючи хребет і створюючи масажний і ортопедичний ефект. яке максимально втілить ваші мрії про здоровий і комфортний сон. Латексована піна Oxigen Foam в поєднанні з кокосовою койрою дозволяють зберегти природне положення тіла, підтримуючи хребет і створюючи масажний і ортопедичний ефект. яке максимально втілить ваші мрії про здоровий і комфортний сон. Латексована піна Oxigen Foam в поєднанні з кокосовою койрою дозволяють зберегти природне положення тіла, підтримуючи хребет і створюючи масажний і ортопедичний ефект.

   

  Жорсткість: Середній / Середній +

  Висота матраца: 21 см

  Навантаження на 1 спальне місце: до 140 кг

  Без пружин

  Чохол: Високоякісний стрейч-жаккард на блискавки, знімний чохол.

  Склад: Піна Oxigen Foam з масажним ефектом, Natural Foam

  РЕКОМЕНДУЄМО ПОДИВИТИСЯ