АРТ:0055 Категорія: Матраци
Ортопедичний Матрац Shine Violet / ВіолетОртопедичний Матрац Shine Violet / ВіолетОртопедичний Матрац Shine Violet / ВіолетОртопедичний Матрац Shine Violet / Віолет

Подивіться наш віртуальний шоу-рум на каналі YouTube

Властивості

Ортопедичний Матрац Shine Violet / Віолет

Ціна:

Цей товар відсутній в наявності і зараз недоступний.

Оператор smartliving.com.ua

Допоможемо вибрати товар!

Вкажіть номер телефону і ми Вам зателефонуємо.

  Ортопедичний Матрац Shine Violet / Віолет

  ` Ціна:

  Поділитися цим

  Ортопедичний Матрац Shine Violet / Віолет

  Жорсткість у матраца Виолет не симетричні, тобто різна з двох сторін. Одна зі сторін матраца середньої жорсткості (3 бали з 5), а друга м'яка (2 бали з 5).

  Матрац ортопедичний Violet складається з двох шарів.

  З одного боку матраца знаходиться екологічний натуральний матеріал - піна Natural Foam, вона володіє мікромассажним ефектом. Це сприяє кращому циркулювання крові і розслабленню м'язів під час сну. Сексуальна орієнтація Фоам - інноваційний природний матеріал, він абсолютно гігієнічний і нешкідливий для здоров'я людини. Це найбільш товстий шар матраца, який відповідає за правильний розподіл ваги і підстроювання матраца під контури тіла.

  З іншого, більш м'якою боку матраца, розташована піна з ефектом пам'яті - Memory Foam. Вона підлаштовується під контури тіла в залежності від навантаження і температури, а потім, якщо людина повертається, відновлює свою форму не відразу, а з невеликою затримкою.

  Це створює ефект м'якості і невагомості, благотворно впливає на кровообіг і зняття м'язової напруги, тим самим забезпечуючи неперевершений анатомічний ефект.

  Чохол знімний з стрейч-жаккарда на блискавці, що дозволить без зусиль видалити з нього забруднення в разі необхідності, так само він прекрасно пропускає повітря.

  Матрац Violet - для поціновувачів здорового сну. Наповнювач Memory Foam надає дивовижну і незабутню м'якість, а надійний контролер навантаження Natural Foam забезпечує незабутній ортопедичний і масажний ефект. тим самим забезпечуючи неперевершений анатомічний ефект. Чохол знімний з стрейч-жаккарда на блискавці, що дозволить без зусиль видалити з нього забруднення в разі необхідності, так само він прекрасно пропускає повітря.

   

  Жорсткість: М'який / Середній Висота матраца: 18 см

  Навантаження на 1 спальне місце: до 150 кг

  Без пружин

  Чохол: Високоякісний стрейч-жаккард на блискавки, знімний чохол

  Склад: Піна Natural Foam з масажним ефектом (інноваційний екологічний матеріал), Піна

  РЕКОМЕНДУЄМО ПОДИВИТИСЯ