АРТ:0012-1 Категорія: ліжко трансформер

Подивіться наш віртуальний шоу-рум на каналі YouTube

Властивості

  Спальне місце: 1400/1600 / 1800х2000 Ширина: 1860/2060/2260 мм Висота: 2120 мм Глибина: 480 мм Корпус: ДСП 18 мм Фасад: ДСП 18 мм Механізм трансформації виробництво Україна Матрац у комплект не включено!

OPTIMA PLUS — Смарт-ліжко трансформер, двоспальне

Ціна: 35,000.00 грн.42,250.00 грн.
 • 1400х2000
 • 1600х2000
 • 1800х2000
 • Без узголів'я
 • Пряме
 • Узголів'я Валик горизонтальний
 • Узголів'я Втяжка
Очистити
Оператор smartliving.com.ua

Допоможемо вибрати товар!

Вкажіть номер телефону і ми Вам зателефонуємо.

  OPTIMA PLUS — Смарт-ліжко трансформер, двоспальне

  ` Ціна: 35,000.00 грн.42,250.00 грн.

  Поділитися цим

  Чи варто вам купити двоспальне ліжко-трансформер?

  Що у вашій квартирі займає найбільше місця? Стіл, шафа, ліжко? Якщо ви виміряти площа поверхні підлоги, займану меблями, ви побачите, що найбільше місця займає, звичайно ж, ваша ліжко. Особливо, якщо вона двоспальне. І тим більше, якщо ліжко звичайна стаціонарна. Якщо у вас нескінченно багато місця, це не проблема. А якщо на рахунку кожен квадратний дециметр, потрібно шукати якийсь вихід. І виходом з вашої ситуації може бути двоспальне ліжко-трансформер. Отже, недолік житлового простору є частою проблемою стандартних малогабаритних квартир. І найбільше це помітно в спальному приміщенні, де двоспальне ліжко займає практично всю кімнату. Щоб підійти до ліжка, потрібно «протиснутися» у вузький прохід між краєм ліжка і стіною. А щоб спокійно переодягнутися перед сном, і зовсім продемонструвати чудеса еквілібристики. Про те, щоб якось використовувати спальне приміщення у вільний від сну час, мова звичайно йде. Ну, хіба що для бажаючих полежати в вихідний день з планшетом після обіду, займаючись «серфінгом» по Інтернету. А ось якщо замість звичайної ліжка поставити двоспальне ліжко-трансформер, ви зможете використовувати житловий простір набагато різноманітніше.

  Що таке «ліжко-трансформер»?

  Під словом «трансформер» слід розуміти можливість трансформувати меблі і простір навколо неї. Кожна модель двоспальному ліжку-трансформера забезпечена підйомним механізмом. Просто піднявши ліжко легким рухом руки вгору до стіни, ви отримуєте не тільки багато вільного простору. Залежно від моделі, двоспальне ліжко-трансформер може трансформуватися в шафу, закритий книжковий стелаж, письмовий стіл, ємність для зберігання постільних речей.

  Двоспальне ліжко-трансформер: основні переваги

  Як ви вже зрозуміли, основною перевагою є економія місця. І ще одна важлива перевага, яке має ліжко двоспальне трансформер: ціна . Вартість, в будь-якому випадку, менше, ніж, якщо купувати окремо два предмета інтер'єру, ліжко і те, у що вона трансформується. Тепер давайте підсумуємо всі переваги двоспальному ліжку-трансформера :
  • Економія житлової площі.
  • Ще один предмет інтер'єру.
  • Доступна ціна.
  • Сучасний модний вид.
  • Органічне поєднання і відповідність пропорцій невеликого приміщення.
  Будь-дизайнер з досвідом скаже, що краса і органічність дизайну залежить не власне від розмірів приміщення, а від того, як воно облаштоване. Так, якщо в невелике приміщення занести громіздку двоспальне ліжко, буде здаватися, що там не вистачає не тільки місця, але і повітря. Саме тому ми рекомендуємо придбати двоспальне ліжко-трансформер.

  Де купити двоспальне ліжко-трансформер? Запрошуємо в Smartliving!

  Ми рекомендуємо купити двоспальне ліжко-трансформер в нашому Інтернет-магазині. Це гарантує вам якість і інші переваги співпраці з нами:
  • Доступні ціни.
  • Можливість виготовлення на замовлення.
  • Швидка доставка при наявності вподобаного вам зразка в салоні.
  Крім інтернет-магазину, у нас є звичайний меблевий салон, куди ви можете прийти і особисто спробувати «розгорнути» трансформер і «скласти» його назад, щоб переконатися, що це просто. Приходьте в Києві за адресою бульвар Дружби Народів, д. 23. Чекаємо!

  РЕКОМЕНДУЄМО ПОДИВИТИСЯ