Меблі на замовлення

НОВІ СТАНДАРТИ — КОМФОРТ, НАДІЙНІСТЬ, ЯКІСТЬ, ЗРУЧНІСТЬ

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

Індивідуальний підхід до кожного клієнта - дуже важливий для нас етап взаємодії. Ми підберемо оптимальну пропозицію — Ви отримаєте той результат, якого дійсно хочете. Створення 3D-проекту, візуалізації, разом з нашими дизайнерами. Вибирайте оптимальні варіанти комплектації, що відповідають всім вашим запитам як за якістю, так і за ціною.

КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ ТА СТРОКІВ

Маючи більш ніж 20-річним досвідом індивідуального виробництва меблів, а також роботи з дизайнерами, архітекторами, будівельниками, розробниками і кінцевими користувачами, ми привносимо унікальну і неперевершену перспективу в кожен проект. Виготовляємо меблі тільки з якісних матеріалів і складових. Надійна фурнітура. Двоетапний ОТК матеріалів і готового виробу. Контроль термінів виробництва.

ГАРАНТІЯ

Кожен виріб має свій гарантійний паспорт. Сервісне гарантійне та післягарантійне обслуговування на вищому рівні. Для нас важливо зберегти позитивний імідж компанії і виконати гарантійні зобов'язання якомога швидше

СЕРВІС

Кваліфіковані майстри швидко і акуратно встановлять Ваші меблі. Незручність від проведених у Вас робіт буде мінімальним, а спілкування з нашими співробітниками - приємним. Після складання, ми в обов'язковому порядку прибираємо за собою.

Лічильники

100%

ексклюзив

індивідуальні проект, унікальний дизайн, ергономічність і багатофункціональність.

1998

рік початку діяльності.

Набили вже всі шишки.

1

але дуже важливий факт.

Ми зробимо все, для того - щоб Ваш будинок був затишним і стильним.

5000+

реалізованих замовлень.

Концепція - комфорт, надійність, якість, зручність!

Наші роботи

Проекти

Зробимо меблі для всієї квартири!

3Д проекти

Ви можете замовити у нас 3D проект

Відгуки

Ми дуже швидко телефонуємо! Перевірте!

Назвіть себе будь-ласка та ми Вам дуже скоро передзвонимо